Image

Starowiślna 5/20

03-193 Warszawa

518 899 018

Zadzwoń

Biuro Rachunkowe Białołęka to lokalne biuro księgowe obsługujące małe firmy z terenu Warszawy

Zajmujemy się obsługą księgową i podatkową firm. Naszymi klientami są małe jednoosobowe działalności gospodarcze oraz spółki prawa handlowego. Pomożemy z większością formalności związanych z założeniem lub likwidacją dowolnej spółki. Naszym klientom gwarantujemy pełne bezpieczeństwo i odpowiadamy za nasze rozliczenia.

Wirtualne biuro w Warszawie to nowoczesne rozwiązanie dla tych, którzy chcą rozpocząć działalność przy minimalnych kosztach i formalnościach. Stanowi świetną alternatywę dla tradycyjnych biur, które nie mają najniższych kosztów wynajmu i eksploatacji, szczególnie w Warszawie.

Chcesz założyć firmę? - Oferujemy bezpłatne doradztwo dla przedsiębiorców, dobierzemy rodzaj spółki i opodatkowanie, które najlepiej pasuje do Twojej działalności, a także pomożemy w formalnościach. Korzystając z naszych usług zaoszczędzisz czas — reprezentujemy Cię w ZUS i US, przypominamy o wszystkich terminach i płatnościach, odbieramy Twoje dokumenty w dogodnym miejscu i czasie lub przetwarzamy dokumenty elektroniczne. Posiadamy licencję i ubezpieczenie, a nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w księgowości.


Drukuj   E-mail