Image

Starowiślna 5/20

03-193 Warszawa

518 899 018

Zadzwoń
Księgowa Białołęka

Księgowa Białołęka

Księgowa z Białołęki z przyjemnością pomoże w wyborze formy prawnej prowadzonej działalnoci gospodarczej. Również podpowie jak dobrać odpowiednią formę opodatkowania działalnoci.

Rola księgowej jest obecnie znacznie większa niż kiedy, ponieważ wzrasta zapotrzebowanie ze strony właścicieli firm na usługi oferowane przez księgowe z zakresu prowadzenia rachunkowości.

W ramach obsługi księgowej w naszym biurze na Białołęce zapewniamy: prowadzenie ksiąg rachunkowych (handlowych), prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów, prowadzenie ewidencji zryczałtowanego podatku dochodowego, prowadzenie ewidencji podatku od towarów i usług VAT, prowadzenie ewidencji, rozliczanie transakcji zagranicznych, sporządzanie sprawozdań finansowych, audyt ksiąg i ewidencji.

W ramach obsługi kadrowej świadczone są  następujące czynnoci: sporządzanie list pac, rozliczanie umów cywilno-prawnych (umowy zlecenie i o dzieło), rozliczanie podatku dochodowego od zatrudnionych pracowników, obsługa kadrowa, rozliczenia z ZUS, audyt ZUS.

>> CENNIK <<

 

Zadzwoń i porozmawiaj z nami

+48 518 899 018

 

Odwiedź nas Facebooku!

 

>> Jak do nas dojech


Drukuj   E-mail